Biuro Rachunkowe mgr inż. Jolanta Krzyształowska

tel. 602 426 822, (12) 421 48 10, e-mail: biuro@rachunkowosckrakow.pl,
ul. Aleja Kijowska 40/3, 30-079 Kraków woj. małopolskie
NIP: 6761194529

O Nas

Księgowanie w sercu Krakowa!

   Biuro rachunkowe zostało założone w grudniu 2001 roku, jako efekt rozszerzenia świadczonej wcześniej działalności usługowej. Oferujemy Państwu obsługę firm w zakresie kompleksowej księgowości oraz rachunkowości, w tym obsługi kadrowej.

Doświadczenie zawodowe właścicielki firmy, to 5 lat (do dnia założenia firmy) jako główna księgowa w wielu firmach usługowych. Podejmowała się ona realizacji projektów jednorazowych (wyceny przedsiębiorstw, analizy finansowe) i comiesięcznych rozliczeń działalności podmiotów gospodarczych. Właściciel posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek, jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym w ich rejestracji i podpowiemy, jak nie zgubić się w gąszczu skomplikowanych przepisów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe i podatkowe.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług m.in. porad finansowych oraz konkurencyjne ceny!

Klienci zainteresowani podpisaniem umowy 2-letniej mogą liczyć na rabaty. Nasze biuro rachunkowe obsługuje Klientów w Krakowie i okolicach.

Istnieje możliwość przesyłania dokumentów drogą e-mail.

Cenimy Państwa czas, dlatego z przyjemnością przeprowadzimy wszystkie czynności niezbędne do pełnego funkcjonowania firmy. Zajmiemy się wszystkimi dokumentami – do Państwa będzie należało jedynie dostarczenie ich nam (np. poprzez kuriera) oraz po rozliczeniu, wykonanie przelewów do ZUS i US.

Klienci niezwykle cenią u nas punktualność i dokładność. Każdy dokument przygotowany przez nas jest zrobiony w sposób bezbłędny i fachowy oraz dostarczony zawsze na czas.

Do naszego biura zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 08.00 -16.00.

Zapraszamy do kontaktu głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także duże korporacje. Zapewniamy, że odpowiemy na każde pytanie związane ze świadczonymi przez nas usługami.